Tekad 5A
Saved in:
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | Book |
| Published: |
Universiti Sains Islam Malaysia
2022
|
| Subjects: | |
| Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
| _version_ | 1832693504364511232 |
|---|---|
| author | Muhammad Afiq Syazani Zawawi |
| author_facet | Muhammad Afiq Syazani Zawawi |
| author_sort | Muhammad Afiq Syazani Zawawi |
| building | USIM Library |
| collection | Institutional Repository |
| content_provider | Universiti Sains Islam Malaysia |
| content_source | USIM Institutional Repository |
| continent | Asia |
| country | Malaysia |
| format | Book |
| id | my.usim.ddms-697 |
| institution | Universiti Sains Islam Malaysia |
| publishDate | 2022 |
| publisher | Universiti Sains Islam Malaysia |
| record_format | dspace |
| spelling | my.usim.ddms-6972023-06-11T14:17:52Z Tekad 5A Muhammad Afiq Syazani Zawawi Muhammad Afiq Syazani Zawawi Tekad 5A 2022-11-27T14:50:31Z 2022-11-27T14:50:31Z 2013 Book 9789670393971 https://ddms.usim.edu.my/handle/123456789/697 application/pdf Universiti Sains Islam Malaysia |
| spellingShingle | Muhammad Afiq Syazani Zawawi Tekad 5A Muhammad Afiq Syazani Zawawi Tekad 5A |
| title | Tekad 5A |
| title_full | Tekad 5A |
| title_fullStr | Tekad 5A |
| title_full_unstemmed | Tekad 5A |
| title_short | Tekad 5A |
| title_sort | tekad 5a |
| topic | Muhammad Afiq Syazani Zawawi Tekad 5A |
| url_provider | https://e-imtiyaz.usim.edu.my/ |
