Malakoff`s 3Q RM86.9m turnaround powers sustainable growth
Saved in:
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | text::newspaper::newspaper article |
| Published: |
2024
|
| Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
| _version_ | 1833349161498443776 |
|---|---|
| author | Aufa Mardhiah |
| author_facet | Aufa Mardhiah |
| author_sort | Aufa Mardhiah |
| building | UNITEN Library |
| collection | Institutional Repository |
| content_provider | Universiti Tenaga Nasional |
| content_source | UNITEN Institutional Repository |
| continent | Asia |
| country | Malaysia |
| format | Resource Types::text::newspaper::newspaper article |
| id | my.uniten.dspace-35203 |
| institution | Universiti Tenaga Nasional |
| publishDate | 2024 |
| record_format | dspace |
| spelling | my.uniten.dspace-352032024-12-08T02:00:19Z Malakoff`s 3Q RM86.9m turnaround powers sustainable growth Aufa Mardhiah 2024-12-03T07:59:18Z 2024-12-03T07:59:18Z 2024-12-02 Resource Types::text::newspaper::newspaper article https://irepository.uniten.edu.my/handle/123456789/35203 The Malaysian Reserve application/pdf |
| spellingShingle | Aufa Mardhiah Malakoff`s 3Q RM86.9m turnaround powers sustainable growth |
| title | Malakoff`s 3Q RM86.9m turnaround powers sustainable growth |
| title_full | Malakoff`s 3Q RM86.9m turnaround powers sustainable growth |
| title_fullStr | Malakoff`s 3Q RM86.9m turnaround powers sustainable growth |
| title_full_unstemmed | Malakoff`s 3Q RM86.9m turnaround powers sustainable growth |
| title_short | Malakoff`s 3Q RM86.9m turnaround powers sustainable growth |
| title_sort | malakoff`s 3q rm86.9m turnaround powers sustainable growth |
| url_provider | http://dspace.uniten.edu.my/ |
