Gunmen grab RM2m at UM
Saved in:
| Other Authors: | |
|---|---|
| Format: | Article |
| Language: | en |
| Published: |
New Straits Times
2008
|
| Subjects: | |
| Online Access: | http://dspace.unimap.edu.my/123456789/607 |
| Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
| _version_ | 1831780672358842368 |
|---|---|
| author2 | Leslie Andres |
| author_facet | Leslie Andres |
| building | UniMAP Library |
| collection | Institutional Repository |
| content_provider | Universiti Malaysia Perlis |
| content_source | UniMAP Library Digital Repository |
| continent | Asia |
| country | Malaysia |
| format | Article |
| id | my.unimap-607 |
| institution | Universiti Malaysia Perlis |
| language | en |
| publishDate | 2008 |
| publisher | New Straits Times |
| record_format | dspace |
| spelling | my.unimap-6072008-04-23T03:43:54Z Gunmen grab RM2m at UM Gang flees with guard's pump gun Leslie Andres Social Conditions and Problems Universiti Malaya 2008-04-23T03:43:54Z 2008-04-23T03:43:54Z 2006-01-29 Article 4 p. http://dspace.unimap.edu.my/123456789/607 en New Straits Times |
| spellingShingle | Social Conditions and Problems Universiti Malaya Gunmen grab RM2m at UM |
| title | Gunmen grab RM2m at UM |
| title_full | Gunmen grab RM2m at UM |
| title_fullStr | Gunmen grab RM2m at UM |
| title_full_unstemmed | Gunmen grab RM2m at UM |
| title_short | Gunmen grab RM2m at UM |
| title_sort | gunmen grab rm2m at um |
| topic | Social Conditions and Problems Universiti Malaya |
| url | http://dspace.unimap.edu.my/123456789/607 |
| url_provider | http://dspace.unimap.edu.my/ |
