Unisel RM55m in debt but audit figures not finalised, says Khalid
Saved in:
| Format: | Article |
|---|---|
| Language: | en |
| Published: |
New Straits Times
2013
|
| Subjects: | |
| Online Access: | http://dspace.unimap.edu.my/123456789/25152 |
| Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
| _version_ | 1837050737073324032 |
|---|---|
| building | UniMAP Library |
| collection | Institutional Repository |
| content_provider | Universiti Malaysia Perlis |
| content_source | UniMAP Library Digital Repository |
| continent | Asia |
| country | Malaysia |
| format | Article |
| id | my.unimap-25152 |
| institution | Universiti Malaysia Perlis |
| language | en |
| publishDate | 2013 |
| publisher | New Straits Times |
| record_format | dspace |
| spelling | my.unimap-251522013-05-09T05:07:17Z Unisel RM55m in debt but audit figures not finalised, says Khalid Universiti Selangor (UniSel) Unisel - Financial report Menteri Besar Selangor -- Tan Sri Abdul Khalid Ibrahim Audit report 2013-05-09T05:07:16Z 2013-05-09T05:07:16Z 2012-09-11 Article 8 p., 2 col. http://dspace.unimap.edu.my/123456789/25152 en New Straits Times |
| spellingShingle | Universiti Selangor (UniSel) Unisel - Financial report Menteri Besar Selangor -- Tan Sri Abdul Khalid Ibrahim Audit report Unisel RM55m in debt but audit figures not finalised, says Khalid |
| title | Unisel RM55m in debt but audit figures not finalised, says Khalid |
| title_full | Unisel RM55m in debt but audit figures not finalised, says Khalid |
| title_fullStr | Unisel RM55m in debt but audit figures not finalised, says Khalid |
| title_full_unstemmed | Unisel RM55m in debt but audit figures not finalised, says Khalid |
| title_short | Unisel RM55m in debt but audit figures not finalised, says Khalid |
| title_sort | unisel rm55m in debt but audit figures not finalised, says khalid |
| topic | Universiti Selangor (UniSel) Unisel - Financial report Menteri Besar Selangor -- Tan Sri Abdul Khalid Ibrahim Audit report |
| url | http://dspace.unimap.edu.my/123456789/25152 |
| url_provider | http://dspace.unimap.edu.my/ |
