Kasitah asked to settle 10.9m
Saved in:
| Other Authors: | |
|---|---|
| Format: | Article |
| Language: | en |
| Published: |
New Straits Times
2008
|
| Subjects: | |
| Online Access: | http://dspace.unimap.edu.my/123456789/145 |
| Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
| _version_ | 1831780293661425664 |
|---|---|
| author2 | Arman Ahmad |
| author_facet | Arman Ahmad |
| building | UniMAP Library |
| collection | Institutional Repository |
| content_provider | Universiti Malaysia Perlis |
| content_source | UniMAP Library Digital Repository |
| continent | Asia |
| country | Malaysia |
| format | Article |
| id | my.unimap-145 |
| institution | Universiti Malaysia Perlis |
| language | en |
| publishDate | 2008 |
| publisher | New Straits Times |
| record_format | dspace |
| spelling | my.unimap-1452008-04-03T08:03:22Z Kasitah asked to settle 10.9m Arman Ahmad Corruption 2008-04-03T08:03:22Z 2008-04-03T08:03:22Z 2007-01-20 Article 19 p. http://dspace.unimap.edu.my/123456789/145 en New Straits Times |
| spellingShingle | Corruption Kasitah asked to settle 10.9m |
| title | Kasitah asked to settle 10.9m |
| title_full | Kasitah asked to settle 10.9m |
| title_fullStr | Kasitah asked to settle 10.9m |
| title_full_unstemmed | Kasitah asked to settle 10.9m |
| title_short | Kasitah asked to settle 10.9m |
| title_sort | kasitah asked to settle 10.9m |
| topic | Corruption |
| url | http://dspace.unimap.edu.my/123456789/145 |
| url_provider | http://dspace.unimap.edu.my/ |
