Jobless grads lose $200,000 in cattle scam
Saved in:
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | Article |
| Published: |
University of Malaya Library
1988
|
| Subjects: | |
| Online Access: | http://commonrepo.um.edu.my/8436/1/jobless-grads_n3-100388.jpg http://commonrepo.um.edu.my/8436/ |
| Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
| _version_ | 1831441746450448384 |
|---|---|
| author | Badrolhisham, Bidin |
| author_facet | Badrolhisham, Bidin |
| author_sort | Badrolhisham, Bidin |
| building | UM Library |
| collection | Institutional Repository |
| content_provider | Universiti Malaya |
| content_source | UM Common Repository |
| continent | Asia |
| country | Malaysia |
| format | Article |
| id | my.um.common-8436 |
| institution | Universiti Malaya |
| publishDate | 1988 |
| publisher | University of Malaya Library |
| record_format | eprints |
| spelling | my.um.common-84362020-05-08T01:34:40Z Jobless grads lose $200,000 in cattle scam Badrolhisham, Bidin H Social Sciences (General) HT Communities. Classes. Races University of Malaya Library 1988-03-10 Article NonPeerReviewed image/jpeg http://commonrepo.um.edu.my/8436/1/jobless-grads_n3-100388.jpg Badrolhisham, Bidin (1988) Jobless grads lose $200,000 in cattle scam. New Straits Times. (In Press) http://commonrepo.um.edu.my/8436/ |
| spellingShingle | H Social Sciences (General) HT Communities. Classes. Races Badrolhisham, Bidin Jobless grads lose $200,000 in cattle scam |
| title | Jobless grads lose $200,000 in cattle scam |
| title_full | Jobless grads lose $200,000 in cattle scam |
| title_fullStr | Jobless grads lose $200,000 in cattle scam |
| title_full_unstemmed | Jobless grads lose $200,000 in cattle scam |
| title_short | Jobless grads lose $200,000 in cattle scam |
| title_sort | jobless grads lose $200,000 in cattle scam |
| topic | H Social Sciences (General) HT Communities. Classes. Races |
| url | http://commonrepo.um.edu.my/8436/1/jobless-grads_n3-100388.jpg http://commonrepo.um.edu.my/8436/ |
| url_provider | http://commonrepo.um.edu.my/ |
