UM climbs to top 60 in QS World University Rankings
Saved in:
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | Article |
| Published: |
2024
|
| Subjects: | |
| Online Access: | http://commonrepo.um.edu.my/13607/1/UM%20climbs%20to%20top%2060%20in%20QS%20World%20University%20Rankings%20_%20FMT.pdf http://commonrepo.um.edu.my/13607/ |
| Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
| _version_ | 1834436300686491648 |
|---|---|
| author | Anonymous, |
| author_facet | Anonymous, |
| author_sort | Anonymous, |
| building | UM Library |
| collection | Institutional Repository |
| content_provider | Universiti Malaya |
| content_source | UM Common Repository |
| continent | Asia |
| country | Malaysia |
| format | Article |
| id | my.um.common-13607 |
| institution | Universiti Malaya |
| publishDate | 2024 |
| record_format | eprints |
| spelling | my.um.common-136072024-06-13T02:20:03Z UM climbs to top 60 in QS World University Rankings Anonymous, LB2300 Higher Education 2024-06-05 Article NonPeerReviewed application/pdf http://commonrepo.um.edu.my/13607/1/UM%20climbs%20to%20top%2060%20in%20QS%20World%20University%20Rankings%20_%20FMT.pdf Anonymous, (2024) UM climbs to top 60 in QS World University Rankings. Free Malaysia Today. http://commonrepo.um.edu.my/13607/ |
| spellingShingle | LB2300 Higher Education Anonymous, UM climbs to top 60 in QS World University Rankings |
| title | UM climbs to top 60 in QS World University Rankings |
| title_full | UM climbs to top 60 in QS World University Rankings |
| title_fullStr | UM climbs to top 60 in QS World University Rankings |
| title_full_unstemmed | UM climbs to top 60 in QS World University Rankings |
| title_short | UM climbs to top 60 in QS World University Rankings |
| title_sort | um climbs to top 60 in qs world university rankings |
| topic | LB2300 Higher Education |
| url | http://commonrepo.um.edu.my/13607/1/UM%20climbs%20to%20top%2060%20in%20QS%20World%20University%20Rankings%20_%20FMT.pdf http://commonrepo.um.edu.my/13607/ |
| url_provider | http://commonrepo.um.edu.my/ |
